לימודי הכנה לתואר שני

לימודי תואר שני בימינו הם חלק בלתי נפרד מהמסלול להצלחה בעולם ההשכלה והעבודה. הקמפוס מזמינים אותך ללמוד, להתפתח, להרחיב את ידיעותיך ולהעשיר את תחומי העניין שרכשת עד כה. הצטרפ/י גם את/ה לעוד מאות סטודנטים שבחרו נכון!
 

תואר שני M.A במדעי ההוראה והלמידה

הלימודים בחוג מעוגנים בתפיסה אינטגרטיבית של רכישת ידע עיוני ומעשי בתחומי למידה, הוראה ותכניות לימודים: למידה בסביבות למידה חדשניות, למידה פרופסיונאלית, תכנון לימודים והוראת תחום הדעת. הלימודים מספקים בסיס אקדמי ופרקטי לעבודה במסגרות חינוכיות פורמאליות ובלתי פורמאליות. השאיפה היא להכשיר בוגרים שיקדמו את מקצועיותם בתחומי למידה, הוראה ואת העשייה החינוכית בתחומים אלה בארץ.

הקמפוס, בשיתוף עם אוניברסיטת בר אילן, מעניקים לכם הזדמנות ללמוד את התואר בתנאים מיוחדים ומקלים- תנאי קבלה בממוצע ציונים 76, במשך 18 חודשים במקום שנתיים (בקבוצה ייעודית בלבד), ימי שישי בלבד ולקבל תעודת בוגר תואר שני M.A של אוניברסיטת בר אילן.

על מנת לתת לך שירות ויחס אישי, נשמח לקבוע לך פגישה עם היועץ שלנו. בפגישה ניתן לקבל את מלוא הפרטים על תנאי הקבלה, על תכנית הקורס, על אמצעי התשלום ועוד. כל שנותר לך הוא להשאיר את פרטיך ונציג מטעמנו ייענה לפנייתך.

השאר/י מספר טלפוןונציגנו יצרו איתך קשר