חזור חזור
הקמפוס עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מוסדות אקדמיים שונים בארץ ומכינים אתכם ללימודים באמצעות קורס קדם-אקדמי למסלולי תואר ראשון, תואר שני והוראה. הקמפוס מעניקים הזדמנות ללמוד גם למי שלא עומד בדרישות הכניסה של המוסד המלמד ובעיקר מציעים תנאים מיוחדים במשך כל תקופת הלימודים. 
על מנת להירשם עליך להגיע לראיון קבלה, למלא טפסי רישום, להשלים את המסמכים הנדרשים, להסדיר תשלום ולאחר אישור כל שנותר הוא לצאת לדרך חדשה. 
ממ"ב הוא קורס הכנה קדם אקדמי, באמצעותו ניתן להתקבל לתואר ראשון, מקנה הכרה ב 30 נק"ז בתואר! אנו מזמינים אותך לעיין בכל הפרטים לגביו באתר שלנו.
אנו ידועים בתנאים המיטיבים שלנו הן בעלויות והן בזמן.
מסלול תואר ראשון תוכל ליהנות הן מהנחה משמעותית בשכר הלימוד בתואר והן מתקופת לימודים הנמשכת שנתיים במקום שלוש שנים. ידוע כי "החיים הסטודנטיאליים" נחשבים יקרים וכך אנו מעניקים לסטודנטים שלנו הזדמנות לחסוך בהוצאות. 
הקמפוס עובדים בשיתוף פעולה מלא עם המוסד המלמד. את התנאים המקלים תוכלי לקבל רק דרכנו. את התואר עצמו תלמדי במוסד האקדמי בכפוף לתקנון.
שאלה טובה.

רק לקמפוס יש תנאים מיוחדים בזכותם תוכלו להתקבל לאקדמיה וללמוד בתנאים מקלים.
ללא פסיכומטרי, ממוצע נמוך מהנדרש, הנחה בשכר הלימוד, הכרה בנק"ז, תקופת לימודים קצרה יותר. 
אנו מציעים מסלולי לימוד שונים לתואר ראשון, תואר שני ולימודי הוראה. כל מסלול והקורס המתאים לו. 
הקורס מורכב מלמידה מתוקשבת וממפגשים פרונטליים משולבים. על הסטודנט ללמוד את החומר התיאורטי, לענות על הלומדות ולסיימן בהצלחה. עם סיומן של הלומדות, ייערך מבחן נוסף אשר מהווה חלק בשקלול הציון הסופי.  
 
להרשמה

לפגישת ייעוץ והכוונההשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


למידע והרשמה חייגו

1700-700-353 צור קשר

השאר/י מספר טלפוןונציגנו יצרו איתך קשר