המסלול הטכנולוגי ללימודי הוראה

בית הספר מאז ולתמיד מעודד יזמויות, יוצר דיאלוגים לבניית תקשורת אמון, מקנה ערכים, מאציל סמכויות, מעצים מנהיגות ואחריות עבור תלמידיו. אם את/ה מאמינ/ה כמונו, שלהיות מורה זהו תפקיד מוביל ומשפיע עבור הדורות הבאים, אם את/ה חש/ה אחריות אישית על עיצוב חברה הוגנת ומוסרית יותר, הצטרפ/י עוד היום ללימודי הוראה.

 

חינוך מיוחד

המסלול תעודת הוראה בחינוך מיוחד נועד להכשיר מורים -מחנכים לעבודה עם תלמידים בעלי צרכים מיוחדים במגוון אוכלוסיות. הלימודים במסלול החינוך המיוחד מקנים לסטודנט ידע אקדמי ומיומנויות בדרכי הוראה המותאמות לא רק לכיתה, אלא גם לקבוצות קטנות ולעבודה פרטנית עם תלמידים בעלי לקות למידה.

הקמפוס, בשיתוף עם המכללה לחינוך האקדמית גורדון, המתבטא בהכרה במסלול הטכנולוגי לצורך אקרדיטציה להמשך לימודים פרטניים, מעניקים לכם עד 25 ש"ש והזדמנות ללמוד במשך 18 חודשים (בקבוצה ייעודית בלבד), במקום 24 חודשים ולקבל תעודת בוגר הוראה של האקדמית גורדון. 

על מנת לתת לך שירות ויחס אישי, נשמח לקבוע לך פגישה עם היועץ שלנו. בפגישה ניתן לקבל את מלוא הפרטים על תנאי הקבלה, על תכנית הקורס, על אמצעי התשלום ועוד. כל שנותר לך הוא להשאיר את פרטיך ונציג מטעמנו ייענה לפנייתך.


* יש לבדוק עם המוסד המלמד את ההכרה בזמן הרשמתך

השאר/י מספר טלפוןונציגנו יצרו איתך קשר